OTWARTE AMATORSKIE ZAWODY PŁYWACKIE DLA DZIECI W ŁEBIE

Utworzono: 28-04-2017

27 kwietnia na basenie Łeba Hotel & Spa w Łebie odbyły się zawody pływackie dla dzieci pod patronatem dyrektora ZS w Łebie, dla osób bez licencji zawodniczej PZP. Wystartować więc mogli tylko pływacy – amatorzy. Dzieci startowały w 2 kategoriach wiekowych: klasy 1-3 oraz klasy 4-6. Na basenie długości 17 metrów najmłodsi mogli startować w następujących konkurencjach: 2 długości na plecach, 2 długości na brzuchu, 2 długości z deską. Dystanse dla klas 4-6: 4 długości kraulem, 4 długości żabką, 4 długości grzbietem. Uczestnicy mogli wystartować w dowolnej ilości dystansów w swojej kategorii.

Na zawodach stawiło się ponad 60 dzieci. Pięcioro uczniów Społecznej Językowej Szkoły Podstawowej wystartowało w tych zawodach. Wszyscy nasi uczniowie stanęli na podium, zdobywając w sumie 13 medali! Srebrny medal w kraulu i brązowy w grzbiecie zdobyła nasza najmłodsza zawodniczka Liwia Wierzbicka. Złoto z konkurencji z deską, złoto w kraulu i srebro w grzbiecie zdobyła Zuzanna Lica. Dwa brązowe medale płynąc stylem dowolnym i stylem klasycznym wywalczyła Wiktoria Sałata. Dwa złote medale w stylu klasycznym i dowolnym oraz srebro w grzbiecie zdobył Beniamin Marcisz. Bezkonkurencyjna okazała się Iga Dramczyk, zdobywając wszystko, co można było, a więc 3 złote medale we wszystkich 3 konkurencjach.

Jest to wielki sukces uczniów naszej szkoły. Bardzo serdecznie im gratulujemy!

Grafika #0: OTWARTE AMATORSKIE ZAWODY PŁYWACKIE DLA DZIECI W ŁEBIE grafika
 Grafika #1: OTWARTE AMATORSKIE ZAWODY PŁYWACKIE DLA DZIECI W ŁEBIE grafika
 Grafika #2: OTWARTE AMATORSKIE ZAWODY PŁYWACKIE DLA DZIECI W ŁEBIE grafika
 Grafika #3: OTWARTE AMATORSKIE ZAWODY PŁYWACKIE DLA DZIECI W ŁEBIE grafika
 Grafika #4: OTWARTE AMATORSKIE ZAWODY PŁYWACKIE DLA DZIECI W ŁEBIE grafika
 Grafika #5: OTWARTE AMATORSKIE ZAWODY PŁYWACKIE DLA DZIECI W ŁEBIE grafika
 Grafika #6: OTWARTE AMATORSKIE ZAWODY PŁYWACKIE DLA DZIECI W ŁEBIE grafika